Απάντηση στα τερατώδη ψέματα της «Real news» & του νικολάκι χατζηπαπάρα

 Ιδού οι υποψήφιοι της Χρυσής Αυγής σε 17 Περιφέρειες:

Απάντηση στα τερατώδη ψέματα της «Real news»: Ιδού οι υποψήφιοι της Χρυσής Αυγής σε 17 Περιφέρειες

Η παλιο-φυλλάδα της «Real news» που έχει μετατραπεί σε Fake news κυκλοφορεί σήμερα με ένα ακόμη συκοφαντικό δισέλιδο κατά της Χρυσής Αυγής.

Το… εμπεριστατωμένο άρθρο του Αλέξανδρου Κόντη, αφού κάνει αναφορά στην περίπτωση Λεοντιάδη, στην οποία έχει δοθεί η αρμόζουσα απάντηση από τον Συναγωνιστή Μπαρμπαρούση, προφασίζεται ότι η Χρυσή Αυγή βρίσκεται σε κρίση, επειδή δεν έχει δημοσιεύσει ονόματα υποψηφίων σε 17 Περιφέρειες.

Ο καλός και «αντικειμενικός» δημοσιογράφος προφανώς δεν μπήκε καν στον κόπο να κάνει μια απλή διασταύρωση, ένα απλό τηλεφώνημα στην Χρυσή Αυγή για να πληροφορηθεί τα ονόματα των υποψηφίων.

Παραθέτουμε λοιπόν ονόματα υποψηφίων στις 17 Περιφέρειες που δήθεν ο Λαϊκός Σύνδεσμος δεν βρίσκει και τον εκθέτουμε ανεπανόρθωτα!

Εύβοια

Μπαρμπούρης Ευάγγελος
Κελεπούρης Παναγιώτης
Κοτρώνης Χρήστος
Καραγάσης Αναστάσιος
Ζαχαριάδου Ουρανία
Ράλλη Ιωάννα
Μπουρνιώτης Χρήστος
Χαλιώτη Αργυρώ

Βοιωτία 

Καρακώστας Ευάγγελος
Βουλή Αικατερινή
Σπανού Αικατερίνη-Νικολέττα

Ρεθύμνου

Βαμιαδάκης Ηλίας
Καμαρίτης Κωνσταντίνος
Σαββίδου Μαρία

Μεσσηνία

Ρουσσόπουλος Νικόλαος
Αλοίμονος Βασίλης
Κετσέα Φρίντα
Ξενούλη Δέσποινα
Πανουσοπούλου Βασιλική

Κεφαλλονιά 

Δάβουλος Χρήστος
Οικονομοπούλου Παναγιώτα
Σβορώνος Παναγής

Χίος

Γιαννουλάκης Ιωάννης
Μηνιώτης Μιχάλης
Κωτίδου Μαρία

Λέσβος

Γιαννουλάκη Μαρία
Γυλάρη Μαρία
Χαραλάμπης Μάριος

Αρκαδία

Κολοκοτρώνης Βασίλειος
Σκαντζός Νικόλαος
Χαρμπής Βασίλειος
Ηλιοπούλου Δάφνη
Βόγλη Δέσποινα

Ηλείας

Δραγώνας Γεώργιος
Κρέσπης Νικόλαος
Κωνσταντίνου Νικόλαος
Λάβδα διονυσία
Χριστοφόρου Σπυριδούλα

Ευρυτανία

Διώτης Ευάγγελος
Δήμα Παναγιώτα

Φωκίδα

Λέκκος Ευθύμιος
Κοπανάκη Βασιλίκη

Φθιώτιδα

Γκλέτσος Απόστολος
Γιώτης Χαράλαμπος
Πάνος Θεόδωρος
Φασιανής Κωνσταντίνος
Μίχου Κωνσταντίνα
Καργκατζούνη Χριστίνα

Έβρου 

Διμηνίδου Δημητρούλα
Δουλάκης Μιχαήλ
Θεοχαρίδης Κωνσταντίνος
Καραγγελίδης Άγγελος
Τσιγγερλιώτου Μαρία

Γρεβενά

Ντόνα Ειρήνη
Τασούλας Δημήτριος

Ζάκυνθος

Κορφιάτης Φίλλιπος – Διονύσιος

Λευκάδα 

Κολογγιός Χρήστος

Σάμος

Ζαβιτσάνος Βασίλης


Σας παρουσιάζουμε 100 καινούργιες υποψηφιότητες της Χρυσής Αυγής από όλη την Επικράτεια. Εκατό Συναγωνιστές και Συναγωνίστριες που θα δώσουν τον Αγώνα τον καλό, για να πάρουμε την Πατρίδα μας πίσω!

Νότιος Τομέας Αθηνών

  1. Μιχαλολιάκος Νικόλαος – Γενικός Γραμματέας Χρυσής Αυγής, Μαθηματικός
  2. Παναγιώταρος Ηλίας – Επιχειρηματίας, Βουλευτής
  3. Μπουγάς Τρύφων – Επιχειρηματίας
  4. Μεταξάς Σωτήριος – Νομικός
  5. Μπαραμπούτης Νικόλαος – Ιατρός Παθολόγος
  6. Κρανιώτης Κώστας – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  7. Μαυραγάνης Θανάσης – Τραπεζικός
  8. Ζαρκάδας Χρήστος – Ηθοποιός
  9. Μουσουράκης Σταύρος – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  10. Κοτζαμπάση Στέλλα – Αρχιτέκτων Μηχανικός
  11. Μπουτσίνη Αλεξάνδρα – Μηχανολόγος
  12. Κουσούνη Σοφία – Λογίστρια
  13. Όλγα Μαστρογιαννάκου – Ιδωτική Υπάλληλος
  14. Πάλλα Νεκταρία – Ελεύθερη Επαγγελματίας
  15. Σταματίου Κωνσταντίνα – Ξενοδοχοϋπάλληλος
  16. Βαλσάμης Κωνσταντίνος – Ελεύθερος επαγγελματίας

 

Βόρειος Τομέας Αθηνών

  1. Ζαρούλια Ελένη – Ιδιωτική Υπάλληλος, Βουλευτής
  2. Ζησιμόπουλος Πολύβιος – Αντισυνταγματάρχης Ειδικών Δυνάμεων ε.α.
  3. Κορφιάτη Μαρία – Νοσηλεύτρια Χειρουργείου
  4. Λεμοντζής Νικόλαος – Φιλόλογος, Ειδικός Παιδαγωγός
  5. Μελάς Παναγιώτης – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  6. Μπαμπανιώτης Γεώργιος – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  7. Παπαθανασίου Βασίλης – Υποστράτηγος (ΠΒ) ε.α.
  8. Παππάς Ιωάννης – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  9. Ρούσσος Παναγιώτης – Επιχειρηματίας
  10. Σπυρόπουλος Παναγιώτης – Επιχειρηματίας
  11. Τσιλιβίτη Νικολέττα – Συνταξιούχος
  12. Τσιορλίνη Μαρία – Γραφίστρια
  13. Φωτόπουλος Ανδρέας – Επιχειρηματίας
  14. Χάλκου Μαρία – Καλλιεργήτρια Βιολογικών Προϊόντων
  15. Καντήρη Αλεξάνδρα

 

Α’ Αθηνών

  1. Μιχαλολιάκος Νικόλαος – Γενικός Γραμματέας Χρυσής Αυγής – Μαθηματικός
  2. Αϊβατίδης Αθανάσιος – Ψυχίατρος, Δημοτ. Σύμβουλος Αθηνών με την Ελληνική Αυγή
  3. Βαρσάμη Ευαγγελία (Εβελίνα) – Καθηγήτρια στο τομέα της υγείας
  4. Βελέντζα Δήμητρα – Δικηγόρος, Δημοτ. Σύμβουλος Αθηνών με την Ελληνική Αυγή
  5. Γιαμάνης Φώτιος-Χρήστος – Συνταξιούχος Υπάλληλος Δήμου Αθηναίων
  6. Ζελενίτσα Μαριάνθη – Προπονήτρια κολύμβησης-Ναυαγοσώστρια
  7. Καλαποθαράκου Μαριάννα – Τεχνικός κλωστοϋφαντουργίας-Διακοσμήτρια
  8. Καπράλος Παναγιώτης – Επιχειρηματίας-Έμπορος
  9. Κατσινοπούλου Μαρία Ελένη – Μάστερ Γλωσσολογίας Διδακτικής
  10. Καψάλης Πέτρος – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  11. Κλιμαντοπούλου Άννα – Διοίκηση Ξενοδοχειακών Επιχειρήσεων
  12. Κουδούνας Θεόδωρος – Μηχανολόγος Μηχανικός, Μέλος Κ.Ε. Χρυσής Αυγής
  13. Κτιστάκης Παύλος – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  14. Λιναρδής Γεώργιος – Πρώην Γενικός Διευθυντής Ελληνικών Αμυντικών Συστημάτων, Γεωπολιτικός και Αμυντικός Αναλυτής
  15. Παναγόπουλος Παναγιώτης – Δημοσιογράφος
  16. Τζεμπετζής Δημήτριος – Δικηγόρος, Περιφερειακός Σύμβουλος Πελοποννήσου με την Ελληνική Αυγή

 

Ανατολική Αττική:

  1. Αγγελή Αικατερίνη – Ελεύθερη Επαγγελματίας
  2. Γκίνης Στυλιανός – Επιχειρηματίας
  3. Κασιδιάρης Ηλίας – Γεωπόνος, Βουλευτής
  4. Κουλοχέρη Μαρία – Εκπαιδευτικός
  5. Κυβρικοσαίος Αντώνιος – Επιχειρήσεις Εστίασης
  6. Κωνσταντινίδης Ιωάννης – Υπηρεσίες Φύλαξης
  7. Μπούρας Ιωάννης – Δικηγόρος
  8. Πετρόχειλος Γεώργιος – Ηθοποιός
  9. Πριοβόλου Ανθή – Κοινωνική Εθελόντρια
  10. Ρεμπάπη Αναστασία – Παιδαγωγός Προσχολικής ηλικίας

 

Κυκλάδες

  1. Καπέλλας Γεώργιος – Τεχνικός ΔΕΗ
  2. Λουδάρου Μαρία – Ιδιωτική Υπάλληλος
  3. Γκίνης Αριστείδης – Οικοδόμος
  4. Ανδρή Ελισάβετ –  Δημοσιογράφος
  5. Βαζαίου Μαρκέλα – Ιδιωτική Υπάλληλος
  6. Μπεκρής Αθανασίος

 

Α’ Πειραιά

  1. Γιατζόγλου Στηβ – Παλαίμαχος καλαθοσφαιριστής, Προπονητής
  2. Κατσούλη Παγώνα – Ασφαλίστρια
  3. Κούζηλος Νικόλαος – Βουλευτής, Πλοίαρχος ΕΝ
  4. Μαυροματάκης Εμμανουήλ – Αστυνομικός ε.α.
  5. Νιαούρη Μαρία – Τομεάρχης ΑΜΕΑ Πειραιώς
  6. Ξυρακιά Ανδριαννή – Ιδιωτική Υπάλληλος
  7. Ποτουρόπουλος Νίκος – Ιδιωτικός Υπάλληλος

 

Β’ Πειραιά

  1. Δεμέστιχας Γρηγόρης – Επικεφαλής «Ελληνική Αυγή για τον Πειραιά» – Δημοτικός Σύμβουλος
  2. Κροαζιέ Πηνελόπη – Ιδιωτική Υπάλληλος
  3. Κωτσάκη Φωτεινή – Ιδιωτική Υπάλληλος
  4. Μαυροειδής Κώστας – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  5. Μιχάλαρου Κατερίνα – Λογίστρια
  6. Σαμαρά Ευαγγελία – Ιδιωτική Υπάλληλος
  7. Τσέπολας Ιωάννης – Ιδιωτική Υπάλληλος
  8. Παπαδημητρίου Μιχάλης – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  9. Πέππας Χρήστος – Ιατρός Χειρουργός

 

Δυτική Αττική

  1. Γιαννόγκωνας Μιχαήλ – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  2. Παππάς Χρήστος – Επιχειρηματίας, Βουλευτής
  3. Φραγκούλης Δημήτρης – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  4. Κωνσταντίνου Ευθυμία – Οικιακά
  5. Κατάτση Μαρία – Οικιακά
  6. Ψαρόμπα Μαρία – Οικιακά

 

Κέρκυρα

  1. Αϊβατίδης Ιωάννης – Ιατροδικαστής, Βουλευτής
  2. Αρώνης Γεώργιος – Πλοίαρχος Ε.Ν.
  3. Αυλωνίτη Όλγα-Ευτυχία – Ξενοδοχειακές Επιχειρήσεις, Μεταφράστρια
  4. Κοντού Αριστέα – Ιδιωτική Υπάλληλος
  5. Σαμαρτζής Ανέστης – Ξενοδόχειακές Επιχειρήσεις

 

Αχαΐα

  1. Αρβανίτης Αβράμης-Μιχαήλ – Δικηγόρος, τ. Βουλευτής
  2. Γιάχαλης Αναστάσιος – Κτηνοτρόφος
  3. Ζάγκλας Χρήστος – Αξιωματικός Πολεμικής Αεροπορίας ε.α.
  4. Παλαιολογόπουλος Κώστας – Αυτοκινητιστής
  5. Νικολακόπουλος Ανδρέας – Αρχιτέκτων-Μηχανικός, Περιφερειακός σύμβουλος Δυτικής Ελλάδος με την Πατριωτική Αυγή
  6. Χρυσανθοπούλου Ανδριάννα – Δακτυλογράφος
  7. Μπιτσικόλης Σταύρος – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  8. Καυκοπούλου Σοφία – Θεολόγος
  9. Σινού Παναγιώτα – Ιδιωτική Υπάλληλος
  10. Μούρτζη Τασία – Συνταξιούχος
  11. Χριστόπουλος Αντώνης – Αξιωματικός Πολεμικής Αεροπορίας ε.α.

 

Χαλκιδική

  1. Βαϊνδερλή Ευρύκλεια – Συνταξιούχος Ανθοκόμος
  2. Βλάχου Σωτηρία – Βουλευτής
  3. Ζαμπίδης Πρόδρομος – Συνταξιούχος ΟΣΕ
  4. Μανωλάς Αριστοτέλης – Υποστράτηγος ΕΛ.ΑΣ. ε.α.
  5. Χασάπης Αστέριος – Ελεύθερος Επαγγελματίας.

Φθιώτιδος

  1. Γκλέτσος Απόστολος Ελεύθερος Επαγγελματίας  π.Βουλευτής
  2. Γιώτης Χαράλαμπος Συνταγματάρχης ε.α.

Ευβοίας

  1. Μπαρμπούρης Ευάγγελος Αυτοκινητιστής
  2. Κοτρώνης Χρήστος Οδοντίατρος
  3. Κελεπούρης Παναγιώτης Ιατρός Καρδιολόγος
  4. Καραγάσης Αναστάσιος Έμπορος

Φωκίδα

  1. Κρίκος Σταύρος Αξιωματικός Πυροσβεστικής ε.α.

Βοιωτία

  1. Καρακώστας Ευάγγελος,  Οικονομολόγος- Βουλευτής

Ευρυτανία

  1. Διώτης Ευάγγελος Αυτοκινητιστής

 

Οι εκατό πρώτοι Υποψήφιοι Βουλευτές της Χρυσής Αυγή

Οι εκατό πρώτοι Υποψήφιοι Βουλευτές της Χρυσής Αυγής

Σας παρουσιάζουμε τα πρώτα εκατό ονόματα των Υποψηφίων Βουλευτών της Χρυσής Αυγής, που θα δώσουν την εκλογική μάχη για να πάρουμε την Πατρίδα μας πίσω!

Δυτικός Τομέας Αθηνών

  1. Γερμενής Γεώργιος – Επιχειρηματίας, Βουλευτής
  2. Μουλάς Χρήστος – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  3. Πολυχρονόπουλος Θεόδωρος – Επιχειρηματίας
  4. Κουμεντάκος Σταμάτης – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  5. Παππάς Στέφανος – Επιχειρηματίας
  6. Δημήτρης Θεοδωρακόπουλος – Γυμναστής
  7. Κωτσάκης Δημήτριος – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  8. Νίκη Καριάτλη – Γυμνάστρια
  9. Χατζηαγγελή Στυλιανή – Συνταξιούχος
  10. Χαλάτση Μαρία – Ιδιωτική Υπάλληλος
  11. Δημοπούλου Ειρήνη – Αρχαιολόγος, Διευθύντρια Εφημερίδος «Εμπρός»

 

Αιτωλοακαρνανία

  1. Μπαρμπαρούσης Κωνσταντίνος – Αγρότης, Βουλευτής
  2. Μακρής Δημήτριος – Αστυνομικός
  3. Βασκαντήρας Κωνσταντίνος – Αγρότης
  4. Βουρβάχης Ασημάκης – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  5. Νάκος Χρήστος – Περιβαλλοντολόγος
  6. Διαμαντοπούλου Αθανασία – Κομμώτρια
  7. Καραγιάννη Μαντώ – Λογίστρια
  8. Σαμαρά Κωνσταντίνα – Ιδιωτική Υπάλληλος
  9. Θεοδώρου Ευαγγελία – Ελεύθερη Επαγγελματίας

 

Αργολίδα

  1. Μούλου Κυριακή – Έμπορος
  2. Διονυσία Καλαθά – Ιδιωτική Υπάλληλος
  3. Ουλής Ανδρέας – Αγρότης
  4. Τσιρίκος Αριστείδης – Αγρότης
  5. Ρεντετάκος Γεώργιος – Ιδιωτικός Υπάλληλος

 

Κορινθία

  1. Αλεξανδράκης Κώστας – Μαθηματικός, Συγγραφέας
  2. Αργυροπούλου Σοφία – Σεφ
  3. Σεϊτανίδης Στέλιος – Τηλεπωλητής
  4. Τσιόγκα Παρασκευή – Αγρότισσα
  5. Μάρκελλος Στέλιος – Δικηγόρος

 

Δωδεκάνησα

  1. Ανωγειανάκης Νικόλαος – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  2. Τζελεπίδη Σταματία-Δήμητρα – Ιδιωτική Υπάλληλος
  3. Αττιτής Νικόλαος – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  4. Χριστοδούλου Ευάγγελος – Δικηγόρος

 

Α’ Θεσσαλονίκης

  1. Μιχαλολιάκος Νικόλαος – Γ.Γ. Χρυσής Αυγής, Μαθηματικός
  2. Γρέγος Αντώνιος – Απόφοιτος Σχολής Εμποροπλοιάρχων-Δημ. Υπάλληλος-Βουλευτής
  3. Ιωαννίδου Αντωνία – Πολιτικός Μηχανικός
  4. Ματθαιόπουλος Αρτέμης – Καθηγητής πιάνου-ανωτέρων θεωρητικών, τ. Βουλευτής

 

Β’ Θεσσαλονίκης

  1. Τσούγκας Ματθαίος Ιατροδικαστής – Καθηγητής
  2. Ψαθάς Αναστάσιος – Παγκόσμιος Πρωταθλητής Μαραθωνίου
  3. Γραικός Φώτιος – Ιδιωτικός Υπάλληλος, τ. Βουλευτής

 

Ημαθία

  1. Θεοδώρου Γεώργιος – Υπάλληλος ΔΕΗ
  2. Τσακίρης Μιχαήλ – Πολιτικός Μηχανικός

 

Πέλλα

  1. Σαχινίδης Ιωάννης – Ελεύθερος Επαγγελματίας, Βουλευτής

 

Σέρρες

  1. Ιωάννου Άγγελος – Δικηγόρος

 

Δράμα

  1. Νικολαΐδης Ελευθέριος – Αξιωματικός Αεροπορίας Στρατού ε.α.
  2. Σελαλμαζίδης Ηλίας – Στρατιωτικός ε.α.
  3. Χοροζίδου Χρυσάνθη – Λογίστρια

 

Ξάνθη

  1. Καπαγερίδης Χρήστος – Αγρότης
  2. Τουμάσης Γεράσιμος – Δημοσιογράφος

 

Χανιά

  1. Αγγελάκης Νεκτάριος – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  2. Γαρμπιδακης Νικόλαος – Κτηνοτρόφος
  3. Θεοδωρόπουλος Ιωάννης – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  4. Κασσελάκη Αγγελική – Εισοδηματίας
  5. Κυριακού Χρυσούλα – Επιχειρηματίας

 

Ηράκλειο

  1. Αλεξάκης Νεκτάριος – Αυτοκινητιστής
  2. Αναστασάκη Μαρία – Ιδιωτική Υπάλληλος
  3. Βλαχάβας Γεωργιος – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  4. Πατεράκη Μαρία – Ξενοδόχος
  5. Πλουμής Ιωάννης – Πρόεδρος Νεφροπαθών Ηρακλείου, συνταξιούχος ΑΜΕΑ
  6. Στεφανόπουλου Ζαχαρούλα – Μεταποίηση Ενδυμάτων
  7. Στρατιδάκης Νικόλαος – Μηχανολόγος Μηχανικός

 

Λασίθι

  1. Συκιωτάκης Ιωάννης – Tour Operator Διεθνής Τουριστικός Πράκτωρ
  2. Συμεωνακη Στεφανία – Ιδιωτική Υπάλληλος

 

Λακωνία 

  1. Ευαγγελία Καπερώνη-Κοκκονού – Αγρότισσα
  2. Βασίλειος Μπουτεράκος – Αντισυνταγματάρχης Ε.Δ. ε.α.
  3. Κυριακή Ξιφαρά – Επιχειρηματίας
  4. Σταθάκη Παναγιώτα (Πέννυ) – Ηθοποιός
  5. Άγις Φωτόπουλος – Ιδιωτικός Υπάλληλος

 

Μαγνησία

  1. Ηλιόπουλος Παναγιώτης – Μουσικός Παραγωγός, Βουλευτής

 

Καρδίτσα

  1. Θανόπουλος Χαρίλαος (Χάρης) – Δικηγόρος
  2. Καμπούρης Κυριάκος – Πολιτικός Μηχανικός
  3. Μπαλατσούκας Θεοφάνης – Αστυνομικός ε.α.

 

Λάρισα

  1. Μπίλλη Μαρία – Καθηγήτρια Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας, Περιφερειακή Σύμβουλος «Ελληνική Αυγή για την Θεσσαλία»
  2. Λαμπρογιάννης Ιωάννης – Καθηγητής Αγγλικών
  3. Λιάπης Κωνσταντίνος – Αγρότης

 

Τρίκαλα

  1. Κωστής Νικόλαος – Τουριστικές επιχειρήσεις
  2. Μισιάκας Γεώργιος – Οικοδόμος
  3. Παρδάλης Γεώργιος – συντ. Τραπεζικός Υπάλληλος

 

Ιωάννινα

  1. Τσάγκας Χριστόφορος – Δικηγόρος
  2. Τσιαγκαβέλης Αλέξανδρος – Πολιτικός Μηχανικός

 

Άρτα

  1. Ντάκουλας Ξενοφός – Ταγματάρχης Καταδρομών ε.α.
  2. Λίλης Νικόλαος – Ελεύθερος Επαγγελματίας

 

Πρέβεζα

  1. Ντάκουλας Αλέξανδρος – Αστυνομικός ε.α.
  2. Τέφας Γεώργιος – Τραπεζικός

 

Θεσπρωτία

  1. Μπάδα Δέσποινα – Λογίστρια
  2. Αναστάσης Ιωάννης – Ελεύθερος Επαγγελματίας-Προπονητής Judo

 

Κιλκίς

  1. Χατζησάββας Χρήστος – Ελεύθ. Επαγγελματίας-Βουλευτής

 

Πιερία

  1. Χρυσομάλλης Νικόλαος – Ελ.Επαγγελματίας
  2. Παπαδοπούλου Αλεξάνδρα – Φαρμακοποιός
  3. Κυριακίδης Δημήτριος – Αγρότης

 

Φλώρινα

  1. Βογλίδης Αθανάσιος – Ελεύθ. Επαγγελματίας

 

Κοζάνη

  1. Καραβελιάς Στέργιος – Εργολάβος

 

Καστοριά

  1. Τούφας Στέλιος – Ιδιωτικός Υπάλληλος

 

Καβάλα

  1. Μαυρίδης Χαράλαμπος – Ταγματάρχης ε.α.
  2. Ναθαναηλίδης Αναστάσιος – Ηλεκτρονικός, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

Ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για την εξάλειψη των ανεπιθύμητων σχολίων. Μάθετε πως επεξεργάζονται τα δεδομένα των σχολίων σας.